Wydział Historyczny
25-lecie Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego - 22.06.2023 r. 25-lecie Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego - 22.06.2023 r.

25-lecie Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego - 22.06.2023 r.

W tym roku Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego, działające w ramach Wydziału Historycznego UKW w Bydgoszczy obchodzi 25-lecie swojego istnienia.
22 czerwca 2023 r. w Muzeum Dyplomacji, a nastepnie w Bibliotece UKW odbyły się uroczystosci jubileuszowe.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI
Część 1 - godz. 12.00
Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego (ul. R. Berwińskiego 4)
Otwarcie wystawy jubileuszowej oraz oprowadzanie kuratorskie